העגלה שלי

סגור
משלוחים לכל חלקי הארץ

אודות

בסוטודיו קטן, במושבה מוקפת ירוק, אני יושבת מדי יום ורוקחת חומרים, לפעמים זו המתכת שקורצת לי, לפעמים הצבעים, לפעמים זו זכוכית שמנצנצת אלי מהמדף ולפעמים סתם כפתור, לפעמים זה מגיע אלי בלי הודעה ולפעמים זה אחרי ימים של סקיצות וראש מלא רעיונות.
קוראים לי גילת ואני מעצבת תכשיטים, צורפת ואומנית. אני אוהבת ליצור ומחפשת תמיד
לחדש ולהפתיע
מדאם פנטסטיקMadam FUNtastic
היא נולדה אי שם במאי 2019, הייתי באחת התקופות היפות של חיי, ובמקביל, כל מה שהיה בטוח ויציב, מתערער ומטלטל את חיי ובעיקר את ליבי.
כשפרשיית איה נאפה עלתה לכותות, הרגשתי שחייבים להקים מדינה חדשה, להתחיל מהתחלה.. לא בגלל שהיה במעשה משהו חריג מהזוועות שראינו לפני, אלא בגלל שהיה נראה שזו כבר לא בושה להיות בסיטואציה כזאת.
מדאם פנטסטיק זו אמירה, זו התחייבות לעשות טוב ולהיות שמחות, כל אחת לפי יכולתה. מדאם פנטסטיק זו האחריות ההדדית שיש לנו להמשיך להגן על הזכות שלנו לבחור בכל רגע ובכל דקה , זה האחריות שלנו לאפשר לנשים לצמוח ולגדול, לעשות שינויים שישפיעו, זו האחריות שלנו לאפשר לנשים להחלץ ממעגלים שסוגרים עליהן מדאם פנטסטיק זה האחריות שלנו כנשים לדאוג שדלת שתפתח או תסגר לעולם לא תהיה על רקע מגדרי.
כשאני מסתכלת סביבי ואני רואה כל כך הרבה נשים שבאו לעולם כדי לעשות טוב ולהיות שמחות, חלקן ידועות ומפורסמות, אבל רבות יותר מסתובבות בלי כתר, אבל עם השפעה גדולה של טוב.
מדאם פנטסטיק, היא עולם ששואף , כי מקסימום, במקרה הכי גרוע, הוא גם יתגשם.
אני מזמינה אתכן לשוטט באתר ולרכוש פריטים שאהבתן
האתר מחולק לפי קטגוריות, כדי להקל עליכן בחיפוש אחר הפריט הנכון עבורכן, ניתן לפנות אלי בכל שאלה, לרבות אורך וגודל התכשיט או התאמה של צבעים
ניתן לבקש צבע ספציפי בהזמנה מראש.
הפריטים מיוצרים בעבודת יד, חלק מהפריטים מוכנים למשלוח וחלכם ייוצרו במיוחד עבורכן. חלק מהפריטים ייצרתי בסדרות קטנות וחלק מהפריטים הם יחידים במינם, ויש רק אחד מכל דגם. גלו סבלנות וכל אחת מכן תקבל את המוצר המיוחד שלה
אם יש לכן בקשות מיוחדות, ציינו זאת בהערות, אני אחזור לכל אחת ואחת מכן במהירות המתאפשרת
רב הפריטים נעשים בעבודת יד ולכן יכולים להיות הבדלים קלים בין אחד לשני. זה כל הקסם!מוזמנות לעקוב אחרי ברשתות החברתיות
 
www.instagram.com/gilatzeira
 בפייסבוק
urban safari by gilat
 

מוזמנת להצטרף למדינת פנטסטיק

ולשמוע על כל מה שמתחדש